Duyuru ve Haberler

5.Batı Akdeniz Turnuvası Yarışmacı Asil Listesi

5.Batı Akdeniz Turnuvası Yarışmacı Asil Listesi

Aşağıdaki listede yer alan katılımcılar, 5.Batı Akdeniz Surfcasting Turnuvasına Asil Listeden girmeye hak kazanmışlardır.

Turnuva ŞARTNAMESİNE buradan ulaşabilirsiniz…

Turnuva Kayıt Formuna Ulaşmak için buraya tıklayınız…

SIRA NO TAKIM SPORCU ADI SOYADI
1 BIZBIZE SURFCASTING TEAM SELCUK KAYA
2 BIZBIZE SURFCASTING TEAM BURAK SÜLÜN
3 BIZBIZE SURFCASTING TEAM BARIŞ BARUT
4 BIZBIZE SURFCASTING TEAM TEVFIK ATALAR
5 DENGESIZ BALıKCıLAR DEVCAN YıLDıRıM
6 DENGESIZ BALıKCıLAR YAHYA AKBULUT
7 KATU KADIR TOPAKLI
8 KATU TUNCAY ÇAKıR
9 ANTALYA KıYıDAN BALıK AVCıLARı KULÜBÜ SONER CIRIM
10 ANTALYA KıYıDAN BALıK AVCıLARı KULÜBÜ BAYRAMALI CIRIM
11 A.S.C TAHSIN TEKCAN
12 A.S.C ESAT KONUŞAN
13 A.S.C VOLKAN KARTAL
14 A.S.C ÜMIT CIRITCI
15 A.S.C SALIM KARABUCAK
16 A.S.C HAKAN AYıK
17 A.S.C ARIF AYıK
18 A.S.C ALICAN ARSLAN
19 A.S.C LEVENT SADıK BAŞAR
20 A.S.C BULUT ARıKAN DUYSAK
21 İSCOBDER SERKAN YıLMAZ
22 İSCOBDER MURAT BOZKURT
23 ARıZALı BALıKÇıLAR ZIYA GÜNEŞ
24 ARıZALı BALıKÇıLAR ERCAN ÖZCAN
25 ARıZALı BALıKÇıLAR ERSAN OZCAN
26 ARıZALı BALıKÇıLAR ENGIN ÖZTÜRK
27 KARŞıYAKA SURFCASTING KULÜBÜ MEHMET GÜMÜŞ
28 KARŞıYAKA SURFCASTING KULÜBÜ AZRA BETÜL GÜMÜŞ
29 KOCAELİ SPORTİF OLTA BALIKÇILIĞI VE DOĞAYI KORUMA DERNEĞİ (KSC) KADİR CİHAN PESTİL
30 KOCAELİ SPORTİF OLTA BALIKÇILIĞI VE DOĞAYI KORUMA DERNEĞİ (KSC) DİLA GENÇER
31 KOCAELİ SPORTİF OLTA BALIKÇILIĞI VE DOĞAYI KORUMA DERNEĞİ (KSC) SERCAN GENÇER
32 AKTAY OLTA TARSUS TEKIN KAYA
33 AKTAY OLTA TARSUS YUSUF ŞIMŞEK
34 ASOB MUSA YAĞLI
35 ASOB MESUT AKGÜL
36 ASOB HAKAN KALAYCI
37 İSCOBDER SENIH CAN KARDES
38 İSCOBDER TUĞBA ŞEYMA GÖKMEN
39 KOCAELİ SPORTİF OLTA BALIKÇILIĞI VE DOĞAYI KORUMA DERNEĞİ (KSC) LEVENT TOPAL
40 İSCOBDER MURAT ÇETIN
41 İSCOBDER SERDAR KURTOĞLU
42 HOBIMM TEAM ÖZCAN KARACA
43 KAPTANLAR CEM BAŞ
44 KAPTANLAR EKREM BECERIK
45 HOBIMM TEAM HASAN ÇıLDıR
46 HOBIMM TEAM MEHMET KÖSE
47 B.A.B.A TEAM BARıŞ GÜRLEVÜK
48 B.A.B.A TEAM ÇETIN ÖZDEMIR
49 B.A.B.A TEAM MURAT DÖKMETAŞ
50 B.A.B.A TEAM OZAN TANRıVERDI
51 İSCOBDER ENGIN ÖZKAN
52 İSCOBDER ELVAN ÜNAL
53 HOBIMM TEAM MEHMET ALI YAĞCıOĞLU
54 ASOB EMRE BAYIR
55 ASOB YıLMAZ YILDIRIM
56 ASOB CEMALI GÜLER
57 THE REIS EVREN TAMER
58 THE REIS İBRAHIM UYAR
59 HOBIMM TEAM EMIRHAN BOLAT
60 ESCODER KOKSAL SAHIN
61 HOBIMM TEAM BERK KıNAYMAN
62 HOBIMM TEAM FERIT ÇELIK
63 ORKA SURFCASTING TEAM CÜNEYT DAMCı
64 ORKA SURFCASTING TEAM ONUR BAYıR
65 HOBIMM TEAM İSMAIL ALPER GÖKDEMIR
66 HOBIMM TEAM GÖKHAN KORKMAZ
67 BOSNNA KAHVECISI YÜKSEL ERDOĞDU
68 SURF NIGHT SERIK MUSA IBIŞ
69 SURF NIGHT SERIK RECEP ERCENK KORKMAZ
70 HOBIMM TEAM SERDAR ALKıR
71 ESCODER ARIF ÖMER BÜLBÜL
72 ESCODER ADEM BÜLBÜL
73 ESCODER CANER KURŞUNLU
74 KEŞIF TIM EMRULLAH GÜNGÖR
75 ESCODER TACI TıRNAKLı
76 ESCODER GÖKHAN IŞıLDAR
77 AZƏRBAYCAN BALıQÇıLAR İTTIFAQı CİNGİZ QENİZADE
78 AZƏRBAYCAN BALıQÇıLAR İTTIFAQı SELÇUK COŞKUN
79 HOBIMM TEAM İBRAHIM BAHADıR ÇELİK
80 GÖLCÜK BELEDİYESİ KÜRŞAD YILMAZ
81 GÖLCÜK BELEDİYESİ ADEM KURT
82 BOSNA KAHVECISI AYHAN ÇEVIK
83 HOBIMM TEAM GÖKHAN ERKAN
84 HOBIMM TEAM METEHAN ÖZTÜRK
85 HOBIMM TEAM İSMAİL DEMİR
86 KEŞIF TIM CUMHUR TATLı
87 ASSA MEHMET ALİ AŞIK
88 ASSA LILIAN MICERE
89 DOĞASEV MEHMET GÖRMÜŞ
90 DOĞASEV EMRAH KARAGÖZ
91 DOĞASEV İSMAIL AKTAS
92

Diğer Duyuru ve Haberler