Duyuru ve Haberler

5.Batı Akdeniz Surfcasting Turnuvası Kura Sonuçları

5.Batı Akdeniz Surfcasting Turnuvası Kura Sonuçları

 

19B A.S.C TAHSIN TEKCAN
19A A.S.C VOLKAN KARTAL
24A A.S.C SALIM KARABUCAK
24B A.S.C HAKAN AYıK
31B A.S.C ESAT KONUŞAN
31A A.S.C ÜMIT CIRITCI
29B A.S.C ALICAN ARSLAN
29A A.S.C ARIF AYıK
9A AKTAY OLTA TARSUS TEKIN KAYA
9B AKTAY OLTA TARSUS YUSUF ŞIMŞEK
33A ANTALYA KıYıDAN BALıK AVCıLARı KULÜBÜ SONER CIRIM
33B ANTALYA KıYıDAN BALıK AVCıLARı KULÜBÜ BAYRAMALI CIRIM
36A ARıZALı BALıKÇıLAR ZIYA GÜNEŞ
36B ARıZALı BALıKÇıLAR ENGIN ÖZTÜRK
2A ARıZALı BALıKÇıLAR ERCAN ÖZCAN
2B ARıZALı BALıKÇıLAR ERSAN OZCAN
44A ASOB HASAN YENEL
44B ASOB HAKAN KALAYCI
38A ASOB EMRE BAYIR
38B ASOB YıLMAZ YILDIRIM
4A ASOB MUSA YAĞLI
4B ASOB CEMALI GÜLER
39A ASSA MEHMET ALİ AŞIK
39B ASSA LILIAN MICERE
40A AZƏRBAYCAN BALıQÇıLAR İTTIFAQı CİNGİZ QENİZADE
40B AZƏRBAYCAN BALıQÇıLAR İTTIFAQı SELÇUK COŞKUN
1A B.A.B.A TEAM MURAT DÖKMETAŞ
1B B.A.B.A TEAM ÇETIN ÖZDEMIR
25A B.A.B.A TEAM BARıŞ GÜRLEVÜK
25B B.A.B.A TEAM OZAN TANRıVERDI
26A BIZBIZE SURFCASTING TEAM SELCUK KAYA
28B BIZBIZE SURFCASTING TEAM TEVFIK ATALAR
35A BIZBIZE SURFCASTING TEAM BARIŞ BARUT
35B BIZBIZE SURFCASTING TEAM BURAK SÜLÜN
45A BOSNA KAHVECISI AYHAN ÇEVIK
45B BOSNNA KAHVECISI YÜKSEL ERDOĞDU
13A DENGESIZ BALıKCıLAR DEVCAN YıLDıRıM
13B DENGESIZ BALıKCıLAR YAHYA AKBULUT
23A DOĞASEV MEHMET GÖRMÜŞ
43A DOĞASEV EMRAH KARAGÖZ
43B DOĞASEV İSMAIL AKTAS
23B DOĞASEV  FERHAT TEKIN
14A ESCODER GÖKHAN IŞıLDAR
14B ESCODER TACI TıRNAKLı
27B ESCODER CANER KURŞUNLU
27A ESCODER KOKSAL SAHIN
11A ESCODER ARIF ÖMER BÜLBÜL
11B ESCODER ADEM BÜLBÜL
34A GÖLCÜK BELEDİYESİ KÜRŞAD YILMAZ
34B GÖLCÜK BELEDİYESİ ADEM KURT
10A HOBIMM TEAM SERDAR ALKıR
26A HOBIMM TEAM HASAN ÇıLDıR
26B HOBIMM TEAM GÖKHAN ERKAN
6A HOBIMM TEAM FERIT ÇELIK
6B HOBIMM TEAM GÖKHAN KORKMAZ
10B HOBIMM TEAM İBRAHIM BAHADıR ÇELİK
18B HOBIMM TEAM İSMAİL DEMİR
18A HOBIMM TEAM MEHMET ALI YAĞCıOĞLU
3A HOBIMM TEAM HAKAN GÜR
3B HOBIMM TEAM MEHMET KÖSE
16A HOBIMM TEAM İSMAIL ALPER GÖKDEMIR
16B HOBIMM TEAM BERK KıNAYMAN
37A HOBIMM TEAM EMIRHAN BOLAT
37B HOBIMM TEAM ÖZCAN KARACA
30A İSCOBDER ELVAN ÜNAL
30B İSCOBDER SERDAR KURTOĞLU
21A İSCOBDER SENIH CAN KARDES
21B İSCOBDER TUĞBA ŞEYMA GÖKMEN
5A İSCOBDER ENGIN ÖZKAN
5B İSCOBDER MURAT ÇETIN
32A İSCOBDER MURAT BOZKURT
32B İSCOBDER SERKAN YıLMAZ
22A KAPTANLAR CEM BAŞ
22B KAPTANLAR EKREM BECERIK
7A KARŞıYAKA SURFCASTING KULÜBÜ MEHMET GÜMÜŞ
7B KARŞıYAKA SURFCASTING KULÜBÜ AZRA BETÜL GÜMÜŞ
20A KATU KADIR TOPAKLI
20B KATU TUNCAY ÇAKıR
8A KEŞIF TIM EMRULLAH GÜNGÖR
8B KEŞIF TIM CUMHUR TATLı
42B KOCAELİ SPORTİF OLTA BALIKÇILIĞI VE DOĞAYI KORUMA DERNEĞİ (KSC) LEVENT TOPAL
15A KOCAELİ SPORTİF OLTA BALIKÇILIĞI VE DOĞAYI KORUMA DERNEĞİ (KSC) SERCAN GENÇER
15B KOCAELİ SPORTİF OLTA BALIKÇILIĞI VE DOĞAYI KORUMA DERNEĞİ (KSC) DİLA GENÇER
42A KOCAELİ SPORTİF OLTA BALIKÇILIĞI VE DOĞAYI KORUMA DERNEĞİ (KSC) KADİR CİHAN PESTİL
17A ORKA SURFCASTING TEAM CÜNEYT DAMCı
17B ORKA SURFCASTING TEAM ONUR BAYıR
12A SURF NIGHT SERIK MUSA IBIŞ
12B SURF NIGHT SERIK RECEP ERCENK KORKMAZ
41A THE REIS EVREN TAMER
41B THE REIS İBRAHIM UYAR

Diğer Duyuru ve Haberler