Duyuru ve Haberler

3.BATI AKDENİZ SURFCASTING TURNUVASI ÖN KATILIM LİSTESİ

3.BATI AKDENİZ SURFCASTING TURNUVASI ÖN KATILIM LİSTESİ

Aşağıdaki liste Kemer Belediyesi 3.Batı Akdeniz Surfcasting Turnuvası için ön katılım formunu doldurup asil listeye girmeye hak kazanan yarışmacıları göstermektedir.

Sarı renkle işaretlenen isimler bireysel katılımcı olup takım arkadaşı bulamadıkları takdirde katılımları gerçekleşmeyecektir.

Bu listede yer alan sporcular ;

Garanti Bankası Arapsuyu Şubesi,
AKDENİZ BALIKÇILAR VE SPOR KLUBÜ DERNEĞİ
Şube Kodu : 1456
Hesap Numarası : 6298515
IBAN : TR 39 0006 2001 4560 0006 2985 15 numaralı hesaba, şartnamede belirtilen bağış miktarını yatırarak asıl yarışmacı olmaya hak kazanırlar.

Takım ya da dernek olarak katılacak yarışmacılar bu listede belirtilen takım sporcusu sayısı miktarı kadar katılım ücretini takım ya da dernek adı belirterek bir seferde gönderebilirler.

<![if supportMisalignedColumns]><![endif]>

SIRA NO TAKIM SPORCU ADI
SOYADI
ŞEHİR ÖDEME 
1 ALTAY ASIL SULANC İZMİR MUAF
2 ALTAY BÜLENT BEGOVIC İZMİR ÖDENDİ
3 ANTALYA SURFCASTING SPOR KLUBU MEHMET ÇELEBİ ANTALYA ÖDENDİ
4 ANTALYA SURFCASTING SPOR KLUBU AHMET CILA ANTALYA ÖDENDİ
5 ANTALYA SURFCASTING SPOR KLUBU SERKAN KARAKURT ANTALYA ÖDENDİ
6 ANTALYA SURFCASTING SPOR KLUBU SONER CIRIM ANTALYA ÖDENDİ
7 ARIASSOS TEAM CAN GÜRLER ÖDENDİ
8 ARIASSOS TEAM BINALI GÜRLER ÖDENDİ
9 ASC SELIM NOYAN NOYANER ADANA ÖDENDİ
10 ASC BULUT ARıKAN DUYSAK ADANA ÖDENDİ
11 ASC TAYFAM MEHMET VURAL ANTALYA ÖDENDİ
12 ASC TAYFAM AHMET AKSU ANTALYA ÖDENDİ
13 ASC TAYFAM NURİ KAYA ANTALYA ÖDENDİ
14 ASC TAYFAM MUSTAFA YARTAN ANTALYA ÖDENDİ
15 ASOS MEHMET BUZ ANTALYA ÖDENDİ
16 ASOS ADIL ATAŞÇıOĞLU ANTALYA ÖDENDİ
17 ASOS RAMAZAN ÇILDIR ANTALYA ÖDENDİ
18 ASOS MEHMET SERT ANTALYA ÖDENDİ
19 ASVAP SÜLEYMEN TOKKUŞOĞLU ANTALYA ÖDENDİ
20 ASVAP FATIH MEHMET KıYMAZASLAN ANTALYA ÖDENDİ
21 AYARSIZLAR TEAM FAİK ŞAVKLI ANTALYA ÖDENDİ
22 AYARSIZLAR TEAM KEREM ŞENGÜLER ANTALYA ÖDENDİ
23 AYARSIZLAR TEAM İBRAHIM ÇOT ANTALYA ÖDENDİ
24 AYARSIZLAR TEAM MUSTAFA YıLDıZ ANTALYA ÖDENDİ
25 AYARSIZLAR TEAM KADIR TOPAKLı ANTALYA ÖDENDİ
26 AYARSIZLAR TEAM MURAT YILDIZ ANTALYA ÖDENDİ
27 AZERBAYCAN BALIKÇILAR İTTİFAKI MEHDİ MEHDİYEV AZERBAYCAN ÖDENDİ
28 AZERBAYCAN BALIKÇILAR İTTİFAKI AFGAN ALİYEV AZERBAYCAN ÖDENDİ
29 B.A.B.A TEAM BARıŞ EREN ANTALYA ÖDENDİ
30 B.A.B.A TEAM MUSTAFA MEMIŞ ANTALYA ÖDENDİ
31 B.A.B.A TEAM İBRAHIM BULUT ANTALYA ÖDENDİ
32 B.A.B.A TEAM MURAT DÖKMETAŞ ANTALYA ÖDENDİ
33 B.A.B.A TEAM ÇETIN ÖZDEMIR ANTALYA ÖDENDİ
34 B.A.B.A TEAM ALPASLAN YAVUZ ANTALYA ÖDENDİ
35 B.A.B.A TEAM BARıŞ GÜRLEVÜK ANTALYA ÖDENDİ
36 B.A.B.A TEAM TARıK BEKTAŞ ANTALYA ÖDENDİ
37 B.A.B.A TEAM ERKAN YAŞARAN ANTALYA ÖDENDİ
38 B.A.B.A TEAM LEVENT GÜVEN ANTALYA ÖDENDİ
39 BAFRA TEAM ENVER TEMÜR SAMSUN ÖDENDİ
40 BAFRA TEAM OĞUZ DALAY SAMSUN ÖDENDİ
41 BIZBIZE SURFCASTING TEAM İBRAHIM BAHADıR ÇELİK ANTALYA ÖDENDİ
42 BIZBIZE SURFCASTING TEAM SERDAR ALKıR ANTALYA ÖDENDİ
43 BIZBIZE SURFCASTING TEAM TEVFIK ATALAR ANTALYA MUAF
44 BIZBIZE SURFCASTING TEAM BURAK SÜLÜN ANTALYA ÖDENDİ
45 BOSNA KAHVECISI MELTEM ŞUBE YÜKSEL ERDOĞDU ANTALYA ÖDENDİ
46 BOSNA KAHVECISI MELTEM ŞUBE BURAK CANDAR ANTALYA ÖDENDİ
47 BRS AV DÜNYASI MUSTAFA EROĞLU ANTALYA ÖDENDİ
48 BRS AV DÜNYASI MUSTAFA ÇELİK ANTALYA ÖDENDİ
49 BRS AV DÜNYASI HÜSEYIN KARADENIZ ANTALYA ÖDENDİ
50 BRS AV DÜNYASI FATIH ÖZTÜRK ANTALYA ÖDENDİ
51 BRS AV DÜNYASI SERDAR YıLDıZ ANTALYA ÖDENDİ
52 BRS AV DÜNYASI ENVER AKYİĞİT ANTALYA ÖDENDİ
53 CİNNETİC TEAM TURKEY BARıŞ GÖK İZMİR ÖDENDİ
54 CİNNETİC TEAM TURKEY MUAMMER YERSEL İSTANBUL ÖDENDİ
55 DENIZ TEAM HAKAN KÜÇÜK ANTALYA ÖDENDİ
56 DENIZ TEAM NAZIF YITMEZ ANTALYA ÖDENDİ
57 DENIZ TEAM TUTKU TURAN ŞİMŞEK ANTALYA ÖDENDİ
58 DENIZ TEAM AHMET KULA ANTALYA ÖDENDİ
59 DS ANTALYA ENDER İLHAN ANTALYA ÖDENDİ
60 DS ANTALYA ZAFER AKYÜZ ANTALYA ÖDENDİ
61 ESCODER HAYDAR SERCAN AKMAN İZMİR ÖDENDİ
62 ESCODER KUBİLAY ÖZDEĞİRMENCİ İZMİR ÖDENDİ
63 ESCODER MUSTAFA DERELİ İZMİR ÖDENDİ
64 ESCODER ARIF ÖMER BÜLBÜL İZMİR ÖDENDİ
65 ESCODER YUNUS KARAYAKA İZMİR ÖDENDİ
66 ESCODER MUTLU BAŞARAN İZMİR MUAF
67 ESCODER MESTAN ASLAN İZMİR ÖDENDİ
68 ESCODER MURAT CAN ACAR İZMİR MUAF
69 ESCODER HAKAN CINDARUK İZMİR ÖDENDİ
70 ESCODER UMUT KAAN BEY CINDARUK İZMİR ÖDENDİ
71 ESKİ KURTLAR YAŞAR YAVUZKAN ANTALYA MUAF
72 ESKİ KURTLAR ŞENOL GÜLEN ANTALYA MUAF
73 FALEZ AV TEAM SHIMANO İLKER YILMAZ ANTALYA ÖDENDİ
74 FALEZ AV SHIMANO TEAM ALİ KURT ANTALYA ÖDENDİ
75 FRESKO TEAM CENGIZ KULUĞ ANTALYA ÖDENDİ
76 FRESKO TEAM BURAK ERKAN ANTALYA ÖDENDİ
77 GIRGIRINA TEAM SELÇUK KAYA ANTALYA ÖDENDİ
78 GIRGIRINA TEAM EMRULLAH GÜNGÖR ANTALYA ÖDENDİ
79 HEDEF UFUK BAYRAM ANTALYA ÖDENDİ
80 HEDEF GÖKTÜRK KAAN BAYRAM ANTALYA ÖDENDİ
81 HOBIM,M TEAM SAVAŞ ÜTGÜNOGLU ANTALYA ÖDENDİ
82 HOBIM,M TEAM FERIT ÇELIK ANTALYA ÖDENDİ
83 HOBIM,M TEAM MEHMET AKYÜZ ANTALYA ÖDENDİ
84 HOBIM,M TEAM ERHAN YAKA ANTALYA ÖDENDİ
85 HOBIM,M TEAM MEHMET KAHRAMAN ANTALYA ÖDENDİ
86 HOBIM,M TEAM METIN KAHRAMAN ANTALYA ÖDENDİ
87 HOBIM,M TEAM HALUK ÜNLÜ ANTALYA ÖDENDİ
88 HOBIM,M TEAM SERHAT EGEMEN KÜRK ANTALYA ÖDENDİ
89 HOBIM,M TEAM SADULLAH KARTOP ANTALYA ÖDENDİ
90 HOBIM,M TEAM AYHAN ASLANKıLıÇ ANTALYA ÖDENDİ
91 HOBIM,M TEAM MEHMET ALI AŞıK ANTALYA ÖDENDİ
92 HOBIM,M TEAM ÖZCAN KARAGÖZ ANTALYA ÖDENDİ
93 HOBIM,M TEAM İSMAIL DEMIR ANTALYA ÖDENDİ
94 HOBIM,M TEAM MEHMET YAĞCıOĞLU ANTALYA ÖDENDİ
95 HOBIM,M TEAM HASAN ÇıLDıR ANTALYA ÖDENDİ
96 HOBIM,M TEAM GÖKHAN ERKAN ANTALYA ÖDENDİ
97 HOBIM,M TEAM KADIR AKBıYıK ANTALYA ÖDENDİ
98 HOBIM,M TEAM BERK KıNAYMAN ANTALYA ÖDENDİ
99 HOBIM,M TEAM ALPER GÖKDEMIR ANTALYA ÖDENDİ
100 HOBIM,M TEAM SEDAT ELIBOL ANTALYA ÖDENDİ
101 ISTANBUL SURFCASTING METIN AKıNCı İSTANBUL ÖDENDİ
102 ISTANBUL SURFCASTING MURAT ÇETIN İSTANBUL ÖDENDİ
103 ISTANBUL SURFCASTING CEMIL KART İSTANBUL ÖDENDİ
104 ISTANBUL SURFCASTING ELVAN ÜNAL İSTANBUL ÖDENDİ
105 ISTANBUL SURFCASTING KÜRŞAD ERGAN İSTANBUL ÖDENDİ
106 ISTANBUL SURFCASTING ENGIN ÖZKAN İSTANBUL ÖDENDİ
107 IZMIR GÜNDOĞDU RıFAT ALKAN İZMİR ÖDENDİ
108 IZMIR GÜNDOĞDU FATIH CANKANAT İZMİR MUAF
109 IZMIR GÜNDOĞDU CEVDET SEVINÇ İZMİR ÖDENDİ
110 IZMIR GÜNDOĞDU TACI TıRNAKLı İZMİR ÖDENDİ
111 KARŞıYAKA TEAM ERTAN MUTLU İZMİR ÖDENDİ
112 KARŞıYAKA TEAM İSMAIL ALTAN İZMİR ÖDENDİ
113 KEMER BELEDIYESI İBRAHIM ÖNAL ANTALYA MUAF
114 KEMER BELEDIYESI KENAN BALAMAN ANTALYA MUAF
115 KOCAELİ SURF CASTİNG KADIR CIHAN PESTIL KOCAELİ ÖDENDİ
116 KOCAELİ SURF CASTİNG GÖKSEL KURT KOCAELİ ÖDENDİ
117 KOCAELİ SURF CASTİNG YÜCEL KOLDANKAYA KOCAELİ ÖDENDİ
118 KOCAELİ SURF CASTİNG UĞUR CEVHERLI KOCAELİ ÖDENDİ
119 KOCAELİ SURF CASTİNG OKTAY KAYA KOCAELİ ÖDENDİ
120 KOCAELİ SURF CASTİNG BIROL DINDAR KOCAELİ ÖDENDİ
121 KOCAELİ SURF CASTİNG ÖZGÜR YUSUF BEZEK KOCAELİ ÖDENDİ
122 KOCAELİ SURF CASTİNG KORAY MERDAN KOCAELİ ÖDENDİ
123 KOCAELİ SURF CASTİNG IBRAHIM PEKTAŞ KOCAELİ ÖDENDİ
124 KOCAELİ SURF CASTİNG MUHARREM TAŞ KOCAELİ ÖDENDİ
125 KOCAELİ SURF CASTİNG ABDÜLKADIR ERBAY KOCAELİ ÖDENDİ
126 KOCAELİ SURF CASTİNG MURAT TÜRKYıLMAZ KOCAELİ ÖDENDİ
127 KOCAELİ SURF CASTİNG METIN AĞAR KOCAELİ ÖDENDİ
128 KOCAELİ SURF CASTİNG SERCAN GENÇER KOCAELİ ÖDENDİ
129 KOCAELİ SURF CASTİNG ADNAN DARGIN KOCAELİ ÖDENDİ
130 KOCAELİ SURF CASTİNG OZGUR SAHIN KOCAELİ ÖDENDİ
131 KOCAELİ SURF CASTİNG İRFAN BIRICIK KOCAELİ ÖDENDİ
132 KOCAELİ SURF CASTİNG MURAT ÇOLAK KOCAELİ ÖDENDİ
133 MASOBDER HÜSEYIN ÖZGEN ANTALYA ÖDENDİ
134 MASOBDER ÖNDER DERELİ ANTALYA ÖDENDİ
135 OSABDER PANDORA TEAM OSMAN KALAY OSMANİYE ÖDENDİ
136 OSABDER PANDORA TEAM ABDULKADİR ARKIŞ OSMANİYE ÖDENDİ
137 OSABDER PANDORA TEAM BURAK ULUSOY OSMANİYE ÖDENDİ
138 OSABDER PANDORA TEAM MEHMET YIKILMAZ OSMANİYE ÖDENDİ
139 PORT ANTALYA MUSTAFA KAPLAN ANTALYA
140 PORT ANTALYA BURAK DOĞAN ANTALYA
141 SFM ÜMIT GÜNDOĞAN MERSIN ÖDENDİ
142 SFM YUNUS PANAYıR MERSIN ÖDENDİ
143 SURFCASTING TROPHY TEAM CÜNEYT ALKAN ANTALYA ÖDENDİ
144 SURFCASTING TROPHY TEAM ARZU ALKAN ANTALYA ÖDENDİ
145 TEAM ASOB MUSA YAĞLı ANTALYA ÖDENDİ
146 TEAM ASOB MESUT AKGÜL ANTALYA ÖDENDİ
147 YEMCI ADO MEHMET GÜMÜŞ İZMİR ÖDENDİ
148 YEMCI ADO TUNCAY ÇETIN ANTALYA ÖDENDİ
149 YUKI TEAM TUNCER BAKIRTAŞ KOCAELİ ÖDENDİ
150 YUKI TEAM METIN BOZKURT İSTANBUL ÖDENDİ

<!–[if !mso]>

Diğer Duyuru ve Haberler